Kom op zondag 11 mei 2025 om 15:00 uur naar de Remonstrantse kerk, Emmastraat 10 in Lochem. Beitske Verheij en Bernd Brackman brengen dan prachtige cello- en pianomuziek ten gehore.
Ditmaal begint het concert met de allergrootste: Bach, zijn tweede gambasonate in D. Daarna storten Verheij en Brackman zich in de hartstocht van Beethovens tweede cellosonate in G. Na de pauze begeven we ons in sprookjesland met Janáceks Pohadka. We bekronen het concert met de imposante cellosonate van onze eigen Bosmans.
De samenwerking tussen de Bernd Brackman en Beitske Verheij begon in 1992 met een cd-opname van alle werken voor cello en piano van Heitor Villa-Lobos. Tot op heden is deze cd een collector’s item in Europa en op het Amerikaanse continent. Het duo trad in de jaren ’90 veelvuldig op, in 2017 hebben zij de samenwerking met veel enthousiasme hervat.
Beitske Verheij en Bernd Brackman streven in hun samenspel naar twee-eenheid, altijd op elkaar reagerend, als in een gesprek. Een uitwisseling van emoties, karakters en al dan niet verschillend ingekleurde zinnen.
https://lochem-zutphen.remonstranten.nl/agenda/beitske-verheij-cello-bernd-brackman-piano-2/
Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.