Van 10 april tot en met 19 april zijn in de bovenzaal van de Koppelkerk in Bredevoort de werken te zien van de cursisten van Robert Jansen. De schilders werken elke week samen met hun docent aan hun eigen werk.
Lief, leed & kunst
De cursisten van Robert Jansen vormen een hechte club en een aantal van hen volgt de cursus al vanaf het begin, in september 2011. Robert begon destijds in de Ahof en na nog een locatie te hebben gebruikt, kwam hij uiteindelijk terecht in het souterrain van de Koppelkerk. Hier wordt iedere maandagmiddag enthousiast geschilderd met acryl of olieverf. De gekozen onderwerpen zijn divers, net als de gebruikte materialen en technieken. In de pauze en tijdens het schilderen wordt uitgebreid over lief, leed en kunst gepraat. Robert beantwoordt onvermoeibaar alle vragen over onderwerpen, kleur en techniek en voor wie dat wil, worden er onder enthousiaste leiding van Robert ook allerlei nieuwe technieken uitgeprobeerd. Geen wonder dat de meeste cursisten seizoen na seizoen weer terugkeren voor hun wekelijkse middag lief, leed & kunst.
De expositie wordt helemaal georganiseerd door de cursisten zelf. Zij tonen een selectie uit hun werk van het afgelopen seizoen.
Werk van Mechteld Epema ©Mechteld Epema Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.