Op 18 en 19 april organiseert DG-Iseldonk het Nederlands Kampioenschap dansen in de IJsselweide in Ulft. Tijdens dit weekend komen dansers uit heel Nederland naar de Achterhoek om te strijden om de nationale titel.
Het kampioenschap belooft een sportief en gezellig evenement te worden, waarbij deelnemers hun talent, ritme en techniek laten zien. Voor bezoekers is het een mooie kans om verschillende dansstijlen te zien en de deelnemers van dichtbij in actie te beleven.
Publiek is van harte welkom om te komen kijken en de dansers aan te moedigen. De wedstrijden vinden plaats op zaterdag 18 en zondag 19 april in de IJsselweide in Ulft. De entree zal voor beide dagen zijn: tot 12 jaar & 65+ €4,00, volwassen €8,50.
Voor meer informatie over het programma, de exacte tijden ect. Kun je terecht op hun instagram & facebook.
Logo NK ©Leukrdesign