• Alle
  • 28
    Muziek
  • 14
    Cursussen-Workshops-Lezingen
  • 5
    Natuur
  • 53
    Evenement
  • 370
    Kerkberichten
  • 26
    Kunst, cultuur en musea

Like Achterhoekagenda Facebook

Concert trompetduo Arjan & Edith Post en organist Harm Hoeve

vrijdag 14 augustus 2026 18:00 - 19:25 uur


De musici hebben een afwisselend en toegankelijk programma samengesteld rond het thema hoop. Ze spelen o.a. Highland Cathedral, een vrolijk trompetconcert van Loeillet, Land of Hope and Glory, Amazing Grace en bekende melodieën uit Les Misérables.

Door hun muzikale spel, professionaliteit en prachtige toon is het echtpaar Arjan en Edith Post uitgegroeid tot het bekendste trompetduo van Nederland. Ook treden ze op in het buitenland. Regelmatig zijn ze te beluisteren in het Tv-programma Nederland Zingt. Al vele jaren werken ze samen met organist Harm Hoeve. De drie musici voelen elkaar feilloos aan waardoor het musiceren als vanzelf lijkt te gaan.  

Het orgelspel van Harm Hoeve zich door contrasten en dynamiek;  enthousiast waar dat kan, ingetogen waar dat moet. Hij kan buitengewoon uitpakken, maar ook innemend spelen met slechts enkele registers. Hij werkt jaarlijks mee aan talrijke concerten als organist en dirigent.



Prijs: 12,50 euro; t/m 16 jaar gratis






Correcties, vragen of aanvullingen?

Trompetduo Arjan & Edith Post Trompetduo Arjan & Edith Post ©Liesanne de Carpentier



locatie

Bronckhorst
Toverstraat
7223lp Baak



Route planner

Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.