Op zondagavond 26 april organiseert de Kruidenhof een bijzondere vleermuisavond, met een Powerpointpresentatie én een spannende wandeling door de tuin. Onder leiding van deskundige gidsen van Stichting Vleermuisdorp Neede en de vleermuiswerkgroep van IVN maken bezoekers kennis met het fascinerende leven van verschillende vleermuissoorten.
Tijdens de presentatie vertellen de gidsen over hoe vleermuizen leven, jagen en zich oriënteren in het donker. Zodra de zon rond 20.48 uur ondergaat, gaan we naar buiten voor een wandeling door de Kruidenhof. Met behulp van een batdetector kunnen we de onhoorbare geluiden van vleermuizen omzetten in hoorbare signalen. Zo hopen we de dieren niet alleen te zien, maar ook te horen terwijl ze door de avondlucht scheren. De wandeling duurt tot ongeveer 21.30 uur. Bij slecht weer gaat alleen de presentatie door.
Samen met ouders.
Deze activiteit is speciaal geschikt voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar, samen met hun ouder(s). Vergeet niet een zaklampje mee te nemen!
Tijd: 20.15 – 21.30 uur Aanmelden: tot en met 13 april via e-mail: jeugd@kruidenhof-te-mallum.nl Graag vermelden: naam en aantal kinderen en volwassenen.
Me Powerpoint beelden ©Erna Wilderink Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.