In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026 organiseert het 50+ Ontmoetingspunt een verkiezingsdebat met als centraal thema de 50-plusser. Het debat zal worden geleid door Kees Telder.
Tijdens het debat gaan vertegenwoordigers van negen politieke partijen met elkaar in gesprek over de toekomst van het ouderenbeleid in Doetinchem, aan de hand van vier prikkelende stellingen.
Aansluitend krijgen de bezoekers ruimschoots de gelegenheid om in gesprek te gaan met de afzonderlijke politieke partijen en vragen te stellen.
Ouderen vormen een groeiende en diverse groep binnen de gemeente. Staan vraagstukken rond sociale participatie, zorg, wonen en mobiliteit hoog op de politieke agenda van onze gemeentelijke partijen? Het debat biedt kiezers de kans om inzicht te krijgen in de standpunten van partijen en om zelf vragen te stellen. Door u vooraf te informeren kunt u goed voorbereid uw stem uitbrengen.
De volgende vier stellingen staan centraal tijdens deze middag:
-De gemeente moet meer investeren in wijkvoorzieningen om eenzaamheid onder senioren te voorkomen.
-Zonder extra ondersteuning raken mantelzorgers overbelast door de dubbele vergrijzing.
-Er moet één duidelijk meldpunt zijn voor ouderen die plots niet meer zelfstandig kunnen wonen.
-Goede mobiliteit en voldoende parkeergelegenheid bij voorzieningen zijn essentieel voor senioren.
Het debat, geleid door Kees Telder, is bedoeld voor 50-plussers die zich goed willen informeren en hun stem goed voorbereid willen uitbrengen.
“Met dit debat willen we de 50-plusser een stem geven én kiezers helpen een weloverwogen keuze te maken bij de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026.”
Praktische informatie Datum: 28 februari 2026 Tijd: 13.00-15.00 Inloop vanaf 12.30 uur Locatie: 50+ Ontmoetingspunt, IJsselkade 13 (‘t Brewinc), 7001 AN Doetinchem Toegang: gratis
©PR 50+ Ontmoetingspunt Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.