Mezzosopraan Ekaterina Levental kan werkelijk alles zingen en prachtig ook. Zij speelt en zingt in vele grote en kleinere operavoorstellingen. Toch noemt zij zichzelf nu liever ‘performer’ dan zangeres of harpiste. In haar nieuwste solovoorstelling Schoppenvrouw vertelt zij, speelt zij, is zij zichzelf, haar eigen oma en nog vier sterk verschillende vrouwen, een prestatie van formaat. – Theaterkrant.
Een actrice met een sterk verbeeldingsvermogen, een groot talent, geweldig om naar te luisteren – Dagblad Tubantia.
“Schoppenvrouw” toont de kracht van vijf legendarische vrouwen die zich vrijvochten van het lot. En met succes. Maar dat succes werd een legende die hen, opnieuw, gevangen hield.
“Schoppenvrouw” laat het gevecht tussen mens en legende zien, en hoe deze krachtige vrouwen dàt gevecht verloren. Het is een spel met identiteiten, een ode aan hoop en vrijheid. En een verhaal over de angst, die steeds weer de vrijheid blokkeert.
Meer informatie is te vinden op https://www.theater.nl/schoppenvrouw-ekaterina-levental . Daar kunt u ook de trailer van het programma bekijken en beluisteren. Uiteraard kunt u ook op onze eigen website: https://sintjorisconcerten.nl kijken.
Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.