BEGIN:VCALENDAR
PRODID:-//PUBBLE//an agenda//NL
VERSION:2.0
METHOD:PUBLISH
BEGIN:VEVENT
DTSTART:20160922T090000Z
DTEND:20160922T090000Z
DTSTAMP:20260520T083735Z
UID:36e181e0-ae87-4cca-babc-388ede1a84f3
CREATED:20260520T083735Z
URL:https://www.achterhoekfoto.nl/agenda/item/161045
NAME:AKKU Lochem- Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) AchterhoekFoto.nl
X-WR-CALNAME:AKKU Lochem- Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) AchterhoekFoto.nl
X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:<a href='https://www.achterhoekfoto.nl/agenda/item//161045'>https://achterhoekfoto.nl/agenda/item//161045</a> || <p>AKKU Lochem- Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM)</p><p>Op haar website vat de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij  (KNRM) haar taken kort en bondig samen: redden en helpen en veiligheid bieden.
Niek Delfos houdt donderdag een lezing over het werk van de KNRM. 
De lezing bestaat uit twee delen. De spreker zal om te beginnen ingaan op het daadwerkelijke functioneren van de KNRM. Daarna volgt een film van zo’n 18 minuten. Het eerste deel van de film gaat over de bouw van de nieuwste reddingsboot. In het tweede deel vertelt een drenkeling die in de mist anderhalf uur in het water heeft gelegen, over zijn ervaringen.

Het AKKU-eetcafé vindt nu plaats in andere locaties. In de Stadslounge van de Schouwburg staat vanaf 10.15 uur de koffie klaar, om 11.00 uur begint het programma en om 12.30 uur is de lunch in het naastgelegen restaurant ‘De Eetgalerie’. De entree bedraagt 11 euro en toegang is voor iedere belangstellende 55-plusser.</p>
DESCRIPTION:<a href='https://www.achterhoekfoto.nl/agenda/item//161045'>https://www.achterhoekfoto.nl/agenda/item//161045</a> || AKKU Lochem- Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM)Op haar website vat de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij  (KNRM) haar taken kort en bondig samen: redden en helpen en veiligheid bieden.
Niek Delfos houdt donderdag een lezing over het werk van de KNRM. 
De lezing bestaat uit twee delen. De spreker zal om te beginnen ingaan op het daadwerkelijke functioneren van de KNRM. Daarna volgt een film van zo’n 18 minuten. Het eerste deel van de film gaat over de bouw van de nieuwste reddingsboot. In het tweede deel vertelt een drenkeling die in de mist anderhalf uur in het water heeft gelegen, over zijn ervaringen.

Het AKKU-eetcafé vindt nu plaats in andere locaties. In de Stadslounge van de Schouwburg staat vanaf 10.15 uur de koffie klaar, om 11.00 uur begint het programma en om 12.30 uur is de lunch in het naastgelegen restaurant ‘De Eetgalerie’. De entree bedraagt 11 euro en toegang is voor iedere belangstellende 55-plusser.
LAST-MODIFIED:20260520T083735Z
LOCATION:Lochemse Schouwburg Oosterwal 22 7241AR Lochem
SEQUENCE:0
STATUS:CONFIRMED
SUMMARY:AKKU Lochem- Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM)
TRANSP:OPAQUE
END:VEVENT
END:VCALENDAR
